درباره ما

رستوران خاتون به عنوان اولین رستوران سنتی در خراسان شمالی در سال 1385 به همت چندی از آشپزان با سابقه تاسیس گردید که اولین مدیریت آن را آقای ابراهیم زاده بر عهده داشتند و تا سال 1390 ایشان عهده دار این مسئولیت بودند.
پس از سال 1390 تا ابتدای 1395 آقایان عباس زاده گلیانی رستوران خاتون را مدیریت نمودند تا اینکه از ابتدای سال 1395 یکی از آشپزان با سابقه و سرآشپز چندیدن رستوران نامی تهران،  به نام  آقای شیردل مسئولیت مدیریت رستوران خاتون را بر عهده گرفت تا با تجارب عالی گذشته خود بتواند یکی از بهترین رستوان های شهر را مدیریت نماید.

 


رستوران سنتی خاتون به عنوان اولین رستوران سنتی استان با مدیر با سابقه ای بیش از 12 سال در محیطی آرام و دلپذیر با غذاهای ناب ایرانی و با بهترین کیفیت پذیرایی مهمانان گران قدر در جشن ها و مراسمات آنها میباشد و در جشن ها، و مراسمات عروسی، جشن تولد، آش دندونی، مراسمات اداری، ترحیم و سایر میهمانی ها در خدمت مردم گرامی و همچنین مسافرین عزیز میباشد.

هدف غذاهای بومی و ایرانی در زیر ایوانک های آجری قرمز آلاچیق های زیبا و شنیدن موسیقی اصیل ایرانی در یک محیط ساده و آشنا که آکنده از از بوی ادویه های مرسوم غذاهای ایرانی و سبزیجات است.این ها همه تجربه خوش طعم غذا در یک رستوران سنتی ایرانی را فراهم میکند.

 


دیزی سنگی، دلمه، بادمجان غلطیده شده در کشک در کنار ماست محلی، ترشی جات و نان تازه یا کوفته تبریزی که با ترخان و مرزه معطر شده، جذاب ترین عناصر یک منوی رستوران سنتی ایرانی است.در کنار اینها انواع خورشت، کباب و جوجه ی لطیف که همراه یک بشقاب چلوی ایرانی سرو میشود، سفره درست و حسابی برای عشاق غذاهای ایرانی را می گسترد که جایی را برای گله باقی نمیگذارد. برای لذت بردن ازین منو، کافیست که یک بار فضای دلنشین و آرامبخش رستوران سنتی را تجربه کنید.دگربار از مشتریان پروپا قرص ما خواهید بود.

درباره سفره خانه خاتون

سفره خانه سنتی خاتون ارائه دهنده متنوع ترین و کامل ترین منوی غذاهای ایرانی و سنتی در خراسان شمالی و اولین سفره خانه سنتی استان از سال 1385 افتخار پذیرایی از هم استانی ها ، مسافران و میهمانان محترم را داشته است .

 

تماس با سفره خانه خاتون

آدرس ما :

 

بجنورد ، خیابان امام خمینی شرقی ، حد فاصل چهار راه باسکول و پارک شهر ، مقابل مجتمع طلای سفید

تلفن :

  05832221422

 همراه :

  09153858773

آمار بازدید

بازدید امروز56
بازدید دیروز86
بازدید هفته464
بازدید ماه300
بازدید کل84164

شنبه, 14 تیر 1399 11:41